Naše  svadby

  

  • Za sedem rokov nášho pôsobenia sme pomohli mnohým párom prekonať obavy z prvého tanca. Spoločne sme vybrali hudbu. Zistili sme, čo im najviac pristane a v ktorých tanečných pózach sa cítia príjemne. Výsledok mnohokrát príjemne prekvapil aj samotných mladomanželov. Ich snaženie sa najviac ocenili svadobní hostia, ktorí často o ničom netušili a o to  väčšie bolo ich prekvapenie. Na tomto mieste Vám prinášame galériu niektorých naších párov a ich dojmy zo spolupráce s nami.

MÁRIA A MICHAL - "Keď sme rozmýšľali nad naším novomanželským tancom bolo od prvej sekundy jasné, koho oslovíme a požiadame o pomoc. Spolupráca s Hedi však predčila očakávania. Už na prvom stretnutí mala premyslenú celú choreografiu, vypočítaný každý krok, otočku zdvíhačku do posledného detailu, dokonca mala vymyslených viac variánt - aby sme si mohli vybrať čo nám osobne viac vyhovuje. Náš svadobný tanec sa nám veľmi páči a takisto zožal obrovský úspech od rodiny a svadobných hostí. Veľmi sa nám páčil prístup, pripravenosť, príjemná atmosféra v neposlednom rade skvelý výsledok z odvedenej práce. Vždy budeme na hodiny tanca len v najlepšom spomínať."

press to zoom

ANIČKA A TOMÁŠ - "Naša najlepšia učiteľka tanca a veľmi trpezlivá. Za necelé dva mesiace nás naučila dva tance - svadobný a polnočný. Každý na svadbe bol očarený. Môžeme iba vrelo odporúčať. "

press to zoom

Martina a Tomáš

press to zoom

KRISTÍNA A MARTIN - "Odporúčame všetkým, ktorí chcú svoj svadobný deň spraviť ešte nezabudnuteľnejším. Spolupráca bola vynikajúca, komunikácia bezproblémová a samotné hodiny naozaj produktívne. Veľmi si ceníme osobný prístup, prispôsobenie krokov a termínov a tiež uvoľnenú atmosféru pri skúškach. Tanec mal obrovský úspech. Ďakujeme! "

press to zoom

MARTINA A JOZEF - "Super prístup vynikajúcej učiteľky tanca, s ktorou sme zažili kopec zábavy na hodinách a s nacvičeným tancom sme roztočili skvelú svadobnú zábavu. ĎAKUJEME...Nékyovci"

press to zoom

KATKA A MILAN - "S tanečnou školou sme boli veľmi spokojní, vrele odporúčame. Lektorka nám pripravila krásnu a zároveň nenáročnú choreografiu na nami vybranú pieseň. Stačili nám tri hodiny tanca, v rámci ktorých sme sa naučili aj základné kroky ďalších tancov, o ktoré sme mali záujem."

press to zoom

KRISTÍNA A PAVOL

press to zoom